Firma > Szalunki stropowe

Szalunki stropowe

    novarent wynajem   novarent sprzedaż

 

Oferujemy wynajem szalunków stropowych firm Altrad-Mostostal, Kaufmann i Doka, które specjalizują się w tworzeniu nowoczesnych konstrukcji. Z naszej oferty skorzystało już wielu przedsiębiorców z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Poznania i Szczecina. Nic dziwnego, skoro nasze deskowania uznawane są za gwarancję bezpieczeństwa na placu budowy. Wynajmowane szalunki stropowe cechują się szybkim montażem i wysoką trwałością poszczególnych elementów, które zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Deskowania Altrad-Mostostal

Altrad-Mostostal to jeden z największych producentów szalunków w kraju, który cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów. Do szczególnych zalet systemu deskowań można zaliczyć:
  • jeden schemat montażowy (dla stopu o maksymalnej grubości 30 cm),
  • wysoką nośność,
  • uzyskanie gładkich powierzchni, które nie wymagają tynkowania,
  • bezproblemowy mechanizm zwalniająco-rozszalowujący.
Systemy szalunkowe stropowe obejmują podpory, dźwigary i sklejkę do stopu tradycyjnego. Wynajmujemy również płyty systemowe ALUstrop o wyjątkowo lekkiej konstrukcji.

Deskowania stropowe Doka

Szalunki stropowe firmy Doka to innowacyjne rozwiązania dla dużych i małych placów budowlanych, dzięki którym proces deskowania przebiega szybko i sprawnie, a uzyskana powierzchnia betonu cechuje się wyjątkową estetyką. System szalunkowy stropowy firmy Doka daje możliwość deskowania zarówno niskich, jak i wysokich stropów, dlatego jest wysoce uniwersalny. Uproszczenie i podniesienie bezpieczeństwa podczas montażu szalunku to niewątpliwie największe zalety szalunków stopowych firmy Doka.
 

Dlaczego warto wypożyczyć szalunki stropowe?

Wypożyczanie szalunków stropowych pozwala na generowanie oszczędności w przedsiębiorstwie, dlatego coraz więcej małych i średnich firm skłania się ku temu rozwiązaniu. Wysokiej jakości deskowania są drogie, jednak to materiał, na którym nie warto oszczędzać podczas zakupu, ponieważ pełni istotną rolę w tworzeniu betonowych stropów budynku. W końcu to właśnie szalunki mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo podczas kształtowania świeżo wylanego betonu. Ich wypożyczenie od zaufanej firmy, która współpracuje z cenionymi producentami, ułatwia uzyskanie pożądanego rezultatu niskim nakładem finansowym. Dzięki korzystaniu z usług wynajmu nie trzeba obniżać wydatków kosztem jakości szalunków. stropt2
Materiały do pobrania
Zapytaj o produkt
^ do góry