> Szalunki-stropowe

Szalunki stropowe

    novarent wynajem   novarent sprzedaż

 

Oferujemy wynajem szalunków stropowych firm Altrad-Mostostal, Kaufmann i Doka, które specjalizują się w tworzeniu nowoczesnych konstrukcji. Nasze deskowania to gwarancja bezpieczeństwa na placu budowy. Wynajmowane szalunki cechują się szybkim montażem i wysoką trwałością poszczególnych elementów, które zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Deskowania Altrad-Mostostal

Altrad-Mostostal to jeden z największych producentów szalunków w kraju, który cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów. Do szczególnych zalet systemu deskowań można zaliczyć:
  • jeden schemat montażowy (dla stopu o maksymalnej grubości 30 cm),
  • wysoką nośność,
  • uzyskanie gładkich powierzchni, które nie wymagają tynkowania,
  • bezproblemowy mechanizm zwalniająco-rozszalowujący.
Systemy szalunkowe stropowe obejmują podpory, dźwigary i sklejkę do stopu tradycyjnego. Wynajmujemy również płyty systemowe ALUstrop o wyjątkowo lekkiej konstrukcji.

Deskowania Doka

Szalunki firmy Doka to innowacyjne rozwiązania dla dużych i małych placów budowlanych. Proces deskowania przebiega szybko i sprawnie, a uzyskana powierzchnia betonu cechuje się wyjątkową estetyką. System daje możliwość deskowania zarówno niskich, jak i wysokich stopów, dlatego jest wysoce uniwersalny. Uproszczenie i podniesienie bezpieczeństwa podczas montażu szalunku to niewątpliwie największe zalety szalunków stopowych firmy Doka.


stropt2
Materiały do pobrania
Zapytaj o produkt
^ do góry