Firma > Szalunki scienne

Szalunki ścienne

    novarent wynajem   novarent sprzedaż

 

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą szalunków ściennych. Działamy głównie w Poznaniu i Szczecinie. W ofercie mamy deskowania dwóch firm: Altrad-Mostostal oraz Hünnebeck, które tworzą konstrukcje o podwyższonych standardach. Wynajmowane szalunki charakteryzują się wszechstronnym użyciem, łatwym i intuicyjnym montażem oraz dużą wytrzymałością. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, otrzymują Państwo bezpieczne deskowania dużych i małych obiektów budowlanych. Nasza firma służy radą i pomocą w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu.

Szalunki ścienne Altrad-Mostostal

Nasza oferta obejmuje deskowania ścienne od firmy Altrad-Mostostal, cenionego w całym kraju producenta. W sprzedaży dostępne są również szalunki stropowe tej samej marki. Szalunki ścienne Altrad-Mostostal to deskowania o konstrukcji ramowej, które pozwalają na ich pełne dostosowanie do konkretnej ściany. System opiera się na kompatybilności poszczególnych elementów, dzięki czemu wszystkie segmenty są wymiennie i uzupełniają się wzajemnie. Powierzchnia betonu po rozszalowaniu jest na tyle gładka, że wystarczy nałożyć tynk pocieniony lub szpachlę, aby uzyskać odpowiednio równe podłoże.

Deskowania Hünnebeck

Szalunki ścienne Hünnebeck wyróżniają bezpieczeństwo i prosty montaż, dzięki którym sprawdzą się zarówno w obiektach kubaturowych, jak i infrastrukturalnych. Zalety tego systemu to duża wszechstronność, wyjątkowa wytrzymałość i trwałość, a także łatwość użytkowania. Na placu budowy równie istotna jest szybkość szalowania, którą systemy deskowania Hünnebeck również zapewniają.

Wynajem czy kupno szalunków ściennych?

Jeśli Twoja firma często wykonuje monolityczne konstrukcje z betonu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży szalunków ściennych. Natomiast w sytuacji gdy zlecenia wymagające ich użycia spływają do przedsiębiorstwa rzadko, zdecydowanie lepszą decyzją finansową będzie wynajem deskowania. Dużo więc zależy od rodzaju wykonywanych prac oraz charakteru zleceń, jakie otrzymuje przedsiębiorstwo. 

Nie można również nie wspomnieć o tym, że podczas wynajmowania szalunków ściennych nie trzeba martwić się ich przechowywaniem czy konserwacją, co stanowi dodatkowy atut tego rozwiązania. Po zakończonej pracy związanej z tworzeniem konstrukcji betonowej wystarczy skontaktować się z naszą firmą, by ustalić szczegóły oddania szalunków. Wynajem deskowania to proste rozwiązanie, które bardzo często ma dużą przewagę pod względem ekonomicznym i logistycznym w stosunku do zakupu szalunków na własność. szalunki_scienne
Materiały do pobrania
Zapytaj o produkt
^ do góry