> Szalunki-scienne

Szalunki ścienne

    novarent wynajem   novarent sprzedaż

 

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą szalunków ściennych. W ofercie mamy deskowania dwóch firm: Altrad-Mostostal oraz Hünnebeck, które tworzą konstrukcje o podwyższonych standardach. Szalunki charakteryzują się wszechstronnym użyciem, łatwym i intuicyjnym montażem oraz dużą wytrzymałością. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, otrzymują Państwo bezpieczne deskowania dużych i małych obiektów budowlanych. Nasza firma służy radą i pomocą w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu.

Deskowania Altrad-Mostostal

Szalunki ścienne od Altrad-Mostostal to deskowania o konstrukcji ramowej, które pozwalają na ich pełne dostosowanie do konkretnej ściany. System opiera się na kompatybilności poszczególnych elementów, dzięki czemu wszystkie segmenty są wymiennie i uzupełniają się wzajemnie. Powierzchnia betonu po rozszalowaniu jest na tyle gładka, że wystarczy nałożyć tynk pocieniony lub szpachlę, aby uzyskać odpowiednio równe podłoże.

Deskowania Hünnebeck

Szalunki ścienne Hünnebeck wyróżniają bezpieczeństwo i prosty montaż, dzięki którym sprawdzą się zarówno w obiektach kubaturowych, jak i infrastrukturalnych. Zalety tego systemu to duża wszechstronność, wyjątkowa wytrzymałość i trwałość, a także łatwość użytkowania. Na placu budowy równie istotna jest szybkość szalowania, którą systemy deskowania Hünnebeck również zapewniają.

 szalunki_scienne
Materiały do pobrania
Zapytaj o produkt
^ do góry