Firma > Szalunki deskowania

Szalunki i deskowania — różnorodne zaplecze budowlane

Proszę wybrać kategorię:

Szalunki ścienneSzalunek szybu windowegoSzalunki stropoweStrop tradycyjnyAlustropWynajem szalunków

Zajmujemy się sprzedażą i dzierżawą szalunków. Nasza oferta obejmuje różnorodne rozwiązania, które umożliwiają obsłużenie nawet bardzo dużych placów budowy. Dysponujemy podporami, dźwigarami i deskowaniami ściennymi o szerokiej rozpiętości wymiarowej. Znajdziesz u nas klasyczne szalunki stropowe, a także nietypowe rozwiązania pomocne w stawianiu wieloelementowych konstrukcji budowlanych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego rodzaju szalunku. Dzięki współpracy z firmą Altrad-Mostostal, która jest największym producentem deskowań w kraju, oferujemy wyłącznie sprawdzoną, wysokiej jakości sklejkę szalunkową

Stawiamy na sprawdzone systemy szalunków ściennych, które należą do najczęściej wybieranych typów deskowań. Bez względu na to czy zdecydujesz się na jedno z dostępnych w ofercie rusztowań budowlanych, czy też dzierżawę szalunków masz gwarancję, że otrzymasz sprawdzone elementy o najwyższej jakości. Wszystkie oferowane produkty mają odpowiednie certyfikaty i spełniają wymagane normy, co bezpośrednio przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa. Do obsługiwanych inwestycji budowlanych podchodzimy indywidualnie, aby dostarczyć sprzęt dostosowany do potrzeb konkretnego typu budowy. 

 Zakupione elementy można odebrać osobiście w Szczecinie. Klientom z dalszych zakątków kraju proponujemy dostawę firmą kurierską. 

 ^ do góry