> Szalunki-deskowania

Wynajem szalunków

Proszę wybrać kategorię:

Szalunki ścienneSzalunek szybu windowegoSzalunki stropoweStrop tradycyjnyAlustrop

Oferujemy możliwość wypożyczenia, dzierżawy i kupna szalunków. Nasze deskowania to wysokiej jakości konstrukcje gwarantujące bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet bardzo duże place budowy, które wymagają wykorzystania wielu elementów szalunkowych, w tym także nietypowych. Dysponujemy podporami, dźwigarami i deskowaniami ściennym o szerokiej rozpiętości wymiarowej.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego rodzaju szalunku. Ponadto udostępniamy tylko sprawdzone i cenione konstrukcje, jakie oferuje firma Altrad-Mostostal, największy producent deskowań w kraju. Aby zadbać o kompleksowość świadczonych usług zapewniamy także dostęp do akcesoriów szalunkowych i żelbetu.

Szalunki ścienne i stropowe 

W naszej ofercie znajdują się szalunki ścienne i stropowe, które należą do najczęściej wykorzystywanych deskowań. Wynajmujemy także szalunki szybu windowego, stropy tradycyjne oraz alustropy. Wszystkie konstrukcje posiadają certyfikaty i spełniają wymagane normy, co bezpośrednio przekłada się na wysokie bezpieczeństwo naszych deskowań. Do obsługiwanych inwestycji budowlanych podchodzimy indywidualnie, aby dostarczyć szalunki dostosowane do potrzeb konkretnego placu budowy.

 ^ do góry