Firma > Rusztowania

Rusztowania — elementy niezbędne do prac na wysokościach

Proszę wybrać kategorię:

Rusztowania ramoweRusztowania ramowe z pomostami ECORusztowania modułoweRusztowania przejezdneZadaszenia/Hale namiotowe

 

Podstawowy obszar naszej działalności obejmuje wynajem, dzierżawę i sprzedaż różnego typu rusztowań. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w wykonywanych pracach. Prowadzimy sprzedaż rusztowań mających niezbędne certyfikaty i dopuszczonych do użytku przez nadzorujące bezpieczeństwo organizacje. We własnym zakresie także kontrolujemy jakość sprzętu, który przekazujemy klientom. Daje to nam pewność, że przekazujemy w pełni sprawne i kompletne konstrukcje.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej konstrukcji uzależniony jest w szczególności od rodzaju wykonywanych prac, dlatego zapewniamy dostęp do różnorodnych rozwiązań, w tym do rusztowań jezdnych i nieruchomych. Nasz oferta obejmuje ponadto:

  • rusztowania ramowe,
  • rusztowania ramowe z pomostami ECO,
  • rusztowania modułowe,
  • rusztowania przejezdne.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć zarówno małe, jak i duże firmy budowlane. Wyróżnia nas zarówno jakość dostarczanego sprzętu, jak i jego różnorodność. Dbamy o to, aby nasz asortyment był jak najbogatszy, by móc spełnić wymagania każdego Klienta. Nasza oferta obejmuje konstrukcje, które klient może kupić na własność, a także czasowo wydzierżawić. Wynajem szalunków to wygodna opcja dla tych, którzy nie potrzebują własnego sprzętu. 
 
Ponadto dostarczamy lekkie konstrukcje aluminiowe, które łatwo jest przetransportować, a następnie zamontować. Zdajemy sobie sprawę, że w budownictwie dużą rolę odgrywa czas i logistyczne zgranie poszczególnych etapów prac. Dlatego stawiamy na rozwiązania, które to umożliwiają. 


^ do góry