> Rusztowania

Wynajem rusztowań

Proszę wybrać kategorię:

Rusztowania ramoweRusztowania ramowe z pomostami ECORusztowania modułoweRusztowania przejezdneZadaszenia/Hale namiotowe

 

Specjalizujemy się w wynajmie, dzierżawie i sprzedaży rusztowań. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć duże i małe firmy budowlane. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w wykonywanych pracach. Świadczymy także usługi z zakresu montażu rusztowań. Zapewniamy transport wszystkich elementów na plac budowy oraz fachową pomoc w jego rozstawieniu. Działamy zgodnie z zaleceniami producenta, dzięki czemu rusztowania są bezpieczne w trakcie użytkowania.


Wszystkie oferowane przez nas sprzęty posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Regularnie przeprowadzamy kontrolę rusztowań, aby do każdego klienta dostarczyć w pełni sprawne i kompletne konstrukcje.

 

Rodzaje dostępnych rusztowań

Oferujemy szeroki wybór rusztowań, które spełnią wymagania każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej konstrukcji uzależniony jest od rodzaju wykonywanych prac, dlatego zapewniamy dostęp do rusztowań jezdnych i nieruchomych. Posiadamy także rusztowania aluminiowe, wyróżniające się lekkością, co ułatwia transport, montaż i demontaż wszystkich elementów.

Nasz oferta obejmuje:

  • rusztowania ramowe,
  • rusztowania ramowe z pomostami ECO,
  • rusztowania modułowe,
  • rusztowania przejezdne.
Dysponujemy także rozkładanymi zadaszeniami i halami namiotowymi, które spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

 

 ^ do góry