> Rodo

Wypożyczalnia szalunków- Novarent Szczecin

novarent logo firmy

 

Firma Novarent jest znana na rynku jako wypożyczalnia rusztowań i szalunków. Działamy na terenie zachodniej i centralnej Polski. Oddziały naszej firmy znajdują się w Poznaniu i Szczecinie.
W codziennej pracy korzystamy z szalunków i rusztowań największego producenta w kraju, firmy Altrad Mostostal. Możemy pochwalić się tym, że od 2011 rokujesteśmy autoryzowanym partnerem i jedynym przedstawicielem tej spółki w Wielkopolsce.

 

Rusztowanie i szalunki – dlaczego od nas? 

Od początku działalności rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzimy do swoich obowiązków, a priorytetem jest dla nas świadczenie usług wysokiej jakości. Za nawiązaniem współpracy z naszą firmą przemawia kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w takich firmach, jak: Hüennebeck czy Altrad Mostostal.

Stawiamy sobie wysokie wymagania zarówno przy przygotowywaniu ofert, jak i w trakcie obsługi poszczególnych inwestycji budowlanych.

Obecnie dysponujemy placem składowym w Szczecinie o łącznej powierzchni 6,5 tys. m2. Każdego roku zwiększamy potencjał zarówno szalunków, jak i rusztowań, aby móc spełniać Państwa potrzeby nawet podczas obsługi przy najbardziej wymagających budowach. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę, świadczymy też usługi z zakresu montażu rusztowań.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • ponad 40 000 szt. podpór w długościach od 1,50 m do 5,50 m,
  • blisko 150 000 mb dźwigarów w długościach od 1,20 m do 4,90 m
  • ponad 14 000 m2 deskowań ściennych w różnych wymiarach od 0.60 m do 3,00 m
  • blisko 25 000 m2 rusztowań elewacyjnych
  • ponad 10000 m2 rusztowań modułowych

 

Do grona naszych klientów zaliczają się m in. Erbud S.A., Skanska S.A., AGROBEX Sp. z o.o., Democo Sp. z o.o., Siemaszko Sp. z o.o., Calbud Sp. z o.o. i wielu innych.

 

Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie!Aktualności
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowaliśmy dla Was nową stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.więcej »


Bosta 70

^ do góry