Firma > Kontakt

Wypożyczalnia rusztowań i szalunków - kontakt

Są Państwo zainteresowani zakupem lub wynajmem szalunków ściennych i stropowych?
A może chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie wypożyczenia i montażu rusztowań?

Wypożyczalnie rusztowań i szalunków w Szczecinie 

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Novarent ze Szczecina. Do współpracy zapraszamy klientów z zachodniej i centralnej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Novarent Sp. z o.o.
Oddział Szczecin
ul. Wiosenna 1
70-807 Szczecin
tel./fax.: 91 463 03 08
 
         


Sekretariat
biuro@novarent.pl
tel./fax.: 91 463 03 08
tel. 534 693 209
  Michał Rajewski
Dyrektor Handlowy
m.rajewski@novarent.pl
tel. 669 250 450 
 
Paweł Fabiszak
Przedstawiciel Handlowo-Techniczny
p.fabiszak@novarent.pl
tel. 570 640 580
  Lila Weis
Asystentka działu handlowego
l.weis@novarent.pl 
tel. 534 693 209
 
       

Łukasz Sadowski
Kierownik logistyki
l.sadowski@novarent.pl
tel. 570 640 360

 

Arkadiusz Szoplik
Dział Techniczny 
a.szoplik@novarent.pl
tel. 533 150 230

 
Sebastian Siwicki
Kierownik magazynu
magazyn@novarent.pl
tel. 669 250 434
  Sandra Janiszewska
Księgowa
ksiegowosc@novarent.pl
tel. 535 844 207
 
Krystyna Kaczmarska
Specjalista ds. gospodarki materiałowej
k.kaczmarska@novarent.pl
tel. 721 066 655
     
       


Zapraszamy do naszej siedziby: 



Wyświetl większą mapę
Aktualności
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowaliśmy dla Was nową stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.więcej »


Bosta 70

^ do góry