> Kontakt

Wypożyczalnia rusztowań i szalunków - kontakt

Są Państwo zainteresowani zakupem lub wynajmem szalunków ściennych i stropowych? A może chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie wypożyczenia i montażu rusztowań?

Wypożyczalnie rusztowań i szalunków w Szczecinie 

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Novarent ze Szczecina. Do współpracy zapraszamy klientów z zachodniej i centralnej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Novarent Sp. z o.o.
Oddział Szczecin
Struga 62-64
701-784 Szczecin
tel./fax.: 91 463 03 08
 
Novarent Sp. z o.o.
Oddział Poznań

tel. + 48 669 250 455
       


Sekretariat
biuro@novarent.pl
tel./fax.: 91 463 03 08
tel. 721 066 655
     
Michał Rajewski
Dyrektor Oddziału Szczecin
m.rajewski@novarent.pl
tel. 669 250 450
  Grzegorz Wasylko
Dyrektor Oddziału Poznań
g.wasylko@novarent.pl 
tel. 669 250 455
 
       

Paweł Fabiszak
Przedstawiciel Handlowo-Techniczny
p.fabiszak@novarent.pl
tel. 570 640 580

 

Agnieszka Zjawin 
Dział Techniczny 
a.zjawin@novarent.pl 
tel. 533 150 230

 
Paweł Rapacz
Koordynator rusztowań
rusztowania@novarent.pl
tel. 721 190 200
  Aleksander Runge
Vertreter für ausländische Kunden
und Partner
a.runge@novarent.pl
Mobil: +48 790 553 211
+49 176 26970031
 
Sebastian Siwicki
Kierownik magazynu
magazyn@novarent.pl
tel. 669 250 434
     
Krystyna Kaczmarska
Specjalista ds. gospodarki materiałowej
k.kaczmarska@novarent.pl
tel. 721 066 655
     


Zapraszamy do naszej siedziby: 



Wyświetl większą mapę
Aktualności
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowaliśmy dla Was nową stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.więcej »


Bosta 70

^ do góry