> Kontakt

Wypoyczalnia rusztowa i szalunkw - kontakt

S Pastwo zainteresowani zakupem lub wynajmem szalunków ciennych i stropowych? A moe chcieliby Pastwo skorzysta z naszych usug w zakresie wypoyczenia i montau rusztowa?

Wypoyczalnie rusztowa i szalunków w Szczecinie 

Zachcamy do skorzystania z usug firmy Novarent ze Szczecina. Do wspópracy zapraszamy klientów z zachodniej i centralnej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za porednictwem poczty elektronicznej. Chtnie odpowiemy na wszystkie Pastwa pytania.

 

Novarent Sp. z o.o.
Oddzia Szczecin
Struga 62-64
701-784 Szczecin
tel./fax.: 91 463 03 08
 
Novarent Sp. z o.o.
Oddzia Pozna

tel. + 48 669 250 455
       


Sekretariat
biuro@novarent.pl
tel./fax.: 91 463 03 08
tel. 721 066 655
     
Micha Rajewski
Dyrektor Oddziau Szczecin
m.rajewski@novarent.pl
tel. 669 250 450
  Grzegorz Wasylko
Dyrektor Oddziau Pozna
g.wasylko@novarent.pl 
tel. 669 250 455
 
       

Pawe Fabiszak
Przedstawiciel Handlowo-Techniczny
p.fabiszak@novarent.pl
tel. 570 640 580

 

Agnieszka Zjawin 
Dzia Techniczny 
a.zjawin@novarent.pl 
tel. 533 150 230

 
Zbigniew Janiszewski
Koordynator rusztowa
rusztowania@novarent.pl
tel. 721 190 200
  Aleksander Runge
Vertreter für ausländische Kunden
und Partner
a.runge@novarent.pl
Mobil: +48 790 553 211
+49 176 26970031
 
Sebastian Siwicki
Kierownik magazynu
magazyn@novarent.pl
tel. 669 250 434
     
Krystyna Kaczmarska
Specjalista ds. gospodarki materiaowej
k.kaczmarska@novarent.pl
tel. 721 066 655
     


Zapraszamy do naszej siedziby: 



Wywietl wiksz map
Aktualnoci
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowalimy dla Was now stron www. Zapraszamy do zapoznania si z nasz ofert.wicej »


Bosta 70

^ do gry