> Index

Szalunki ścienne

     wynajem   sprzedaż

Zajmujemy się sprzedażą, jak i wynajmem szalunków ściennych produkowanych przez firmą ALTRAD-Mostostal. Składają się one z dwóch systemów:

- średniogabarytowego MIDI BOX,

- wielkogbarytowego  MIDI BOX Plus.

W zestawie znajdują się także kozły oporowe, płyty słupowe SP, szalunek szybu windowego z elementem rozszalowującym.

Szalunki ścienne – uniwersalność zastosowań

Zarówno w systemie deskowań MIDI BOX, jak i MIDI BOX Plus zastosowano wielofunkcyjny (uniwersalny) zamek szalunkowy odpowiadający za niezawodne połączenie elementów – płyt, spin naroży i słupów, spin płyt z włożonymi pomiędzy nie elementami kompensującymi wymiary ścian (tzw. wkładki uzupełniające drewniane lub stalowe) do 15 cm. Zamek jest ponadto elementem wyrównującym i usztywniającym szalunek. Z kolei zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram pozwalają na mocny i wygodny chwyt elementów oraz umożliwiają łatwe ich przenoszenie.

Niewątpliwą zaletą tego systemu jest możliwość szybkiego przestawiania szalunków (poprzez powtarzalność wymiarową ścian) oraz przemieszczanie za pomocą haków transportowych i żurawia całych zestawów szalunkowych MIDI BOX (o powierzchni do 30m²) bez konieczności rozłączania.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i staranność ich wykonania przekłada się trwałość i długą żywotność tych elementów. Do wykonania ramy płyt posłużyły zamknięte profile z wysokogatunkowej stali, które na skutek cynkowania ogniowego zostały zabezpieczone antykorozyjnie. Natomiast poszycie zostało wykonane z wielowarstwowej wodoodpornej sklejki, pokrytej powłoką żywiczną z obu stron. Zapewnia to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność powierzchni szalunkowych.szalunki_scienne
Materiały do pobrania
Zapytaj o produkt
^ do góry