> Blog > Rodzaje rusztowań wykorzystywane na placach budowy

Rodzaje rusztowań wykorzystywane na placach budowy


Rusztowania to niezbędny element każdej budowy. Cechuje je bezpieczeństwo, łatwość montażu oraz wielość zastosowań. Poznaj główne rodzaje rusztowań i dowiedz się, które najlepiej sprawdzi się przy Twojej inwestycji.

Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje rusztowań

Sprawdź, jakie rusztowania są dostępne w naszej ofercie (zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem) i czym się charakteryzują.

Rusztowania ramoweSą niezwykle uniwersalne, są szybkie i stosunkowo łatwe w montażu. Świetnie sprawdzą się przy takich zadaniach jak tynkowanie i malowanie elewacji. Znajdą zastosowanie przy pracach dociepleniowych. Możesz je również wykorzystać do prac murarskich. Poza budowami rusztowania ramowe nadają się do przygotowania scen przy okazji różnego rodzaju koncertów lub festynów. Nasi fachowcy chętnie pomogą w montażu rusztowań.

Rusztowania modułowe. Alternatywa dla rusztowań rurowych. Niezawodne przy zaawansowanych instalacjach. Świetnie sprawdzą się przy pracach przemysłowych w zakładach takich jak stocznie czy rafinerie. Dostosowane do budynków o nietypowych kształtach. Są kompatybilne z rusztowaniami ramowymi.

- Rusztowania przejezdne. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że umożliwiają pracę nie tylko na zewnątrz budynków, ale i w ich wnętrzach. Jeśli prace wymagają szybkiego przemieszczenia będzie to idealne rozwiązanie. To świetny pomysł, gdy musimy przeprowadzić prace instalatorskie, wymienić czy dokonać konserwacji klimatyzacji, czy przy „wykończeniówce”. Są łatwe w montażu, możemy je modyfikować. Do rusztowań przyczepione są niewielkie kółka, dzięki którym łatwo je przemieścić.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie wysokiej jakości rusztowań renomowanych producentów, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty. Nasi pracownicy chętnie służą klientom radą i pomocą. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pomożemy również w montażu. Działamy w środkowej i zachodniej Polsce. Zapraszamy również do naszych oddziałów mieszczących się w Szczecinie i Poznaniu.

Wróć

^ do góry