> Kontakt

Wypożyczalnia rusztowań i szalunków - kontakt

Są Państwo zainteresowani zakupem lub wynajmem szalunków ściennych i stropowych? A może chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie wypożyczenia i montażu rusztowań?

Wypożyczalnie rusztowań w Szczecinie i Poznaniu 

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Novarent. Nasze wypożyczalnie mieszczą się w Szczecinie oraz w Poznaniu. Do współpracy zapraszamy klientów z zachodniej i centralnej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

 

Novarent Sp. z o.o.
Oddział Szczecin
Struga 62-64
701-784 Szczecin
tel./fax.: 91 463 03 08
                Novarent Sp. z o.o.
Oddział Poznań

Św. Wincentego 11
61-003 Poznań
Tel.: 61 853 01 80


Sekretariat
biuro@novarent.pl
tel./fax.: 91 463 03 08
tel. 721 066 655
  Jacek Ciesielski
Dyrektor Oddziału Poznań
j.ciesielski@novarent.pl
tel. 535 844 205
Michał Rajewski
Dyrektor Oddziału Szczecin
m.rajewski@novarent.pl
tel. 669 250 450
  Agata Skowrońska
Kierownik Działu Technicznego
a.skowronska@novarent.pl
tel. 535 844 206
Zbigniew Janiszewski
Koordynator rusztowań
rusztowania@novarent.pl
tel. 721 190 200
  Tobiasz Konieczny
Logistyka
magazyn.poznan@novarent.pl
tel. 535 844 207
Agnieszka Zjawin
Dział Techniczny
a.zjawin@novarent.pl
tel. 533 150 230
   
Jacek Wojciechowski
Kierownik magazynu
j.wojciechowski@novarent.pl
tel. 669 250 434
   
Izabela Majzel
Logistyka
i.majzel@novarent.pl
tel. 534 693 209
   
Krystyna Kaczmarska
Specjalista ds. gospodarki materiałowej
k.kaczmarska@novarent.pl
tel. 721 066 655
   


Zapraszamy do naszej siedziby: 



Wyświetl większą mapę
Aktualności
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowaliśmy dla Was nową stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.więcej »


Bosta 70

^ do góry