> Kontakt

KONTAKT

S± Państwo zainteresowani zakupem lub wynajmem szalunków ¶ciennych i stropowych? A może chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie wypożyczenia i montażu rusztowań?

Wypożyczalnie rusztowań w Szczecinie i Poznaniu 

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Novarent. Nasze wypożyczalnie mieszcz± się w Szczecinie oraz w Poznaniu. Do współpracy zapraszamy klientów z zachodniej i centralnej Polski.

 

Novarent Sp. z o.o.
Oddział Szczecin
Struga 62-64
701-784 Szczecin
tel./fax.: 91 463 03 08
                Novarent Sp. z o.o.
Oddział Poznań

¦w. Wincentego 11
61-003 Poznań
Tel.: 61 853 01 80


Sekretariat
biuro@novarent.pl
tel./fax.: 91 463 03 08
tel. 721 066 655
  Jacek Ciesielski
Dyrektor Oddziału Poznań
j.ciesielski@novarent.pl
tel. 535 844 205
Agnieszka Zjawin
Dział Techniczny
a.zjawin@novarent.pl
tel. 533 150 230
  Agata Skowrońska
Kierownik Działu Technicznego
a.skowronska@novarent.pl
tel. 535 844 206
Michał Rajewski
Dyrektor Oddziału Szczecin
m.rajewski@novarent.pl
tel. 669 250 450
  Maciej Ciesielski
Kierownik magazynu
magazyn.poznan@novarent.pl
tel. 535 844 207
Jacek Wojciechowski
Kierownik magazynu
j.wojciechowski@novarent.pl
tel. 669 250 434
 

Anna Sikorska

Logistyka

a.sikorska@novarent.pl

tel. 535 844 206 

Krystyna Kaczmarska
Fakturowanie
k.kaczmarska@novarent.pl
tel. 531 844 203
   


Zapraszamy do naszej siedziby: 



Wy¶wietl większ± mapę
Aktualno¶ci
06.01Witamy na naszej nowej stronie Witamy na naszej nowej stronie
Przygotowali¶my dla Was now± stronę www. Zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert±.więcej »


Bosta 70

^ do góry